کمرکمرکمرکمرکمر

چه هتلی

اين شهر در فاصله 42 كيلومتري شهر آنتاليا قرار دارد. در طول اين مسير 42 كيلومتري چشم اندازهاي بسيار زيبا وجود دارد. در شهر كمر اقامتگاهي احاطه شده با مناظر بديع و زيبا طراحي گرديده كه محيطي ايده آل را براي گذراندن تعطيلات گردشگران بوجودآورده است. تفريحگاه مجهز و ساحلي كمر به افراد علاقمند به ورزش هاي آبي از جمله قايقراني و دريانوردي اين امكان را ميدهد تا به خليج ها و سواحل بكر موجود در منطقه جنوبي شهر رفته و از مناظر ديدني آن لذت ببرند. در قسمت شمالي اين تفريحگاه پله كانهائي تعبيه گرديده است كه شما را مستقيماً به ساحل متصل مي كند. ساحل منطقه كمر ساحلي با پرچم آبي است. واژه پرچم آبي از سوي اتحاديه اروپا اعطا گرديده و درمعناي مناطقي كه داراي سواحل پاك و تميز هستند استفاده ميگردد.

این شهر به خاطر این که در منطقه دریای مدیترانه قرار گرفته در زمستانها بارانی و معتدل و در تابستانها گرم می باشد.

هتل های برگزیده شهر کمر

منطقه كمر به علت جاذبه هاي طبيعي خود مورد توجه فرهنگها و تمدنهاي مختلف از گذشته تا به امروز بوده است بطوريكه از يك قرن پيش از ميلاد اين شهر بعنوان بهشت روي زمين مشهور بوده است.

با توجه به نزديكي آنتاليا به كمر بيشتر مسافران خريد هاي خود را در آنتاليا انجام مي دهند اما با اين وجو مغازه هايي در اين شهر وجود دارد كه شما مي توانيد اجناس فانتزي براي هديه و سوغاتي از انها خريداري نماييد.

جاذبه های گردشگری برگزیده شهر کمر

شهر كمر شهري توريستي است وابن شهر در مواقعي از سال داراي جمعيت است كه توريست داشته باشد.ساختار شهر از ساختمانهايي سفيد رنگ تشكيل شده و بشتر هتلها ، رستورانها و فست فودهاي اين شهر در خطوط ساحلي آن واقع شده است.

بزرگترين جذابيت كمر ، زيباييهاي طبيعي آن است علاوه برآن ديوار شهر و دروازه هادريان ، بقاياي تاريخي به سبك رومي هاست كه در اين شهر برجاي مانده و مورد توجه و علاقه گردشگران است.

فرودگاه بزرگ و مدرن بين المللي آنتاليا در 65 كيلومتري اين شهر واقع شده است.